• bg1

Aby uczcić 100. rocznicę założenia Komunistycznej Partii Chin, 28 czerwca w godzinach od 16:00 do 18:00 firmy Sichuan Xiangyue Power Component Co., Ltd. i COFCO Packaging Co., Ltd. zorganizowały towarzyski mecz koszykówki.

Na początku zawodnicy obu drużyn wykazali się aktywnym duchem walki, często trafiając w kosz przeciwnika i po kilkudziesięciu rundach zdobywając punkty w strefie paintballowej.Na 17 sekund przed końcem pierwszej połowy obie drużyny zremisowały po 28. W ciągu 17 sekund drużyna COFCO nie trafiła w żaden strzał.Zespół XY Towers nie poddał się w ataku, ale szybko przedarł się przez obronę przeciwnika i zaliczył stratę.Piłka poleciała do gwizdka i syreny. Wynik.Zdobył gromkie brawa od publiczności.

W miarę rozwoju gry w drugiej połowie.Zużycie energii fizycznej obu drużyn było poważne, a skuteczność obu drużyn w ataku została znacznie obniżona, ale w efekcie nie spadła intensywność gry.Wyniki obu drużyn na przemian prowadziły.Wieże XY wygrały mecz, nie poddając się i mając silną przewagę w strefie malowania.

Na koniec gry.Gracze obu stron uścisnęli sobie dłonie i złożyli sobie wyrazy szacunku.Jednocześnie wyraziła także zamiar na przyszłość w innych obszarach komunikacji i nauki. Na koniec obie strony zrobiły sobie wspólne zdjęcie, zostawiając piękne zdjęcia z okazji 100. rocznicy powstania Komunistycznej Partii Chin

Dzięki tej grze w koszykówkę XY Towers ludzie wiedzą jeszcze więcej, że pracując w zespole, rozumieją także zasadę wytrwałości, aby wygrać.Wierzę, że w duchu ciągłych innowacji i odwagi w walce,